Kolejna klawa emerycka zabawa na przysłowiowe sto dwa!

 

W ramach Dnia Seniora, kamieńscy emeryci i renciści zorganizowali w minioną sobotę kolejną swoją jakże udaną zabawę taneczną. Do radosnych tanów zachęcał jednoosobowy zespół „Lech Music” z Chomina.

Emerycka brać, jak zawsze zresztą, bawiła się do późna w nocy naprawdę znakomicie. Humory, ogólnie ujmując, ogromna radość z jesieni życia, a przy tym poruszanie się po parkiecie niczym małolaty – to ważne walory, które tego wieczoru ponownie w pełni pokazali dziarscy emeryci.

„Nasza jesień życia wcale nie musi być smutna i szara. My tutaj w Kamieniu Pomorskim, dbamy o to, by naszym członkom Koła coś zawsze zorganizować. A to wycieczkę, a to pokaz, szkolenie, czy wreszcie zabawę, jak ta właśnie. Zawsze mamy wielu chętnych, którzy doskonale wiedzą, że w integracji i gromadzie jest nasza jedność i siła.” – przyznała pani Irena Litwińska, nowo upieczona szefowa Klubu Seniora w przy kamieńskim Kole PZERIi emeryckiego, która wraz z mężem Mieczysławem, przyjechała ponad dwa lata temu z Poznania, i tu się na stałe osiedliła.

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *