Karnawałowy bal przebierańców z walentynkowymi aspektami na parkiecie w Kole PSONI

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Z tej też okazji w czwartek 14 lutego w Ośrodku Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczym (OREW) działającym przy kamieńskim Kole PSONI, odbył się bal połączony z Dniem Zakochanych.

Gościnnie przyszli i bawili się koledzy i koleżanki ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy (SPdP). Wszyscy uczestnicy przebrani byli w przeróżne, niekiedy zabawne kolorowe stroje, wcielili się w bohaterów znanych bajek i filmów, a bal rozpoczął się wspólnym tańcem. Potem była zabawa z krzesełkami i kolejna atrakcja, jaką był taniec z balonem w parach. Zabawa rozkręcała się z każdą chwilą i była urozmaicana ciekawymi konkursami. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie!

Po wspólnej zabawie odbyła się oczekiwana prezentacja wspaniałych kolorowych strojów karnawałowych uczestników, a po intensywnych naradach, wybrane wcześniej jury wybrało króla i królową balu.

Cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, radosnej i serdecznej atmosferze, dostarczając wszystkim niezapomnianych wrażeń.

Na zakończeniu parkietowych szaleństw przygotowano słodki poczęstunek oraz rozdano pamiątki walentynkowe, które wszyscy przyjmowali z nieukrywaną radością.

Miwa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *