Kamieński „4 Little Stars” ze stale wyjątkową ofertą odzieży dziecięco – młodzieżowej

Zamiar założenia tego sklepu rodził się kilka lat. Ostatecznie cztery lata temu, pani Anna we współpracy z p. Teresą, po wcześniejszym głębokim, wszechstronnym penetrowaniu i badaniu rynku odzieżowego, zdecydowała się założyć „4 Little Stars”. Najpierw, lecz krótko, była to sprzedaż odzieży dziecięcej i młodzieżowej (od roku do 16 – 17 lat) drogą internetową. Oferta znakomita, nietuzinkowa, wymarzona, stąd szybko za namową szerokiej klienteli, przyszedł pomysł, by było coś stacjonarnego. I tak ledwie po pół roku, od początku sezonu letniego, w Dziwnowie powstał prawdziwy sklep z odzieżą dla dzieci i młodzieży. Zresztą, ta dziwnowska letnia forma pozostanie również na przyszły rok.

Słuchając głosów zainteresowanych kupnem fajnej odzieży, panie przemogły się i otworzyły ponad trzy lata temu, stacjonarny, całoroczny sklep pod szyldem „4 LittleStars”, który wtedy mieścił się w Kamieniu Pomorskim przy ul. Strzeleckiej.

„Dziś przyznam, że tamten punkt był nie do końca trafiony, więc szukaliśmy innego, lepszego miejsca. I takie się znalazło również w Kamieniu, przy ul. Szpitalnej 15 A. I tu działamy już ponad dwa lata.” – mówi szefowa sklepu.

Oferta sklepowa jest szeroka, dobrej jakości. I co ważne, większość odzieży pochodzi od wiodących polskich producentów. I tak prawdę powiedziawszy, trudno jej uświadczyć w tzw. sklepach sieciowych. Ważne jest też to, że ceny nie są wygórowane, dość przystępne, a przy tym dla niezdecydowanych, doradztwo i pomoc iście fachowe.

„4 Little Stars” stawia przede wszystkim na jakość, dobre wzory, szeroki i bogaty asortyment, gdzie istnieje wręcz rodzinna atmosfera. Wiadomo, bo to przecież rodzinna firma.

„Śledzimy na bieżąco wszelkie trendy mody na rynku, nastawiając się od samego początku na odzież dziecięco – młodzieżową. Nas interesuje jakość, a nie masówka. I tego staramy się trzymać.” – przyznaje współwłaścicielka.

A że zbliżają się wielkimi krokami grudniowe święta, więc sklep już ma swojej ofercie bogatą kolekcję na tę szczególną okazję. I co ważne i warte jest powtórnego przypomnienia, jest to odzież wiodących polskich marek.

Również co istotne. „4 Little Stars” dba też o to, by oferta była na bieżąco zawsze nowa, wręcz najnowsza. Co najmniej raz na tydzień lub dwa, pojawiają się na półkach nowe kolekcje.

Sklep, by szeroko zaistnieć na rynku odzieżowym, dba dosłownie o wszystkie detale. Nawet te najmniejsze. Najważniejszy jest tu klient, jego opinia, i to, że właśnie on poniekąd wyznacza kierunek rozwoju sklepu.

„4Little Stars” to przyjazny sklep z naprawdę dobrymi produktami, których nie musi się wstydzić. W przekonaniu właścicieli sklepu jest to, że aby handlować, i to dobrze handlować, a przy tym przede wszystkim klient był zadowolony, ciągle szuka się wszelkich nowych trendów na bieżąco. Cel jest jeden – dobra jakość, uznane marki producentów, przystępne ceny i ostatecznie, zadowolenie klienta. Na tę chwilę ta forma się jak najbardziej sprawdza i powinna w dalszym ciągu, bo wszystko idzie ku jeszcze lepszemu.

„Przyznam, że mamy już sporo stałych klientów, którzy zaglądają do nas co jakiś czas, by przyjrzeć się nowym kolekcjom, zobaczyć” co „piszczy” aktualnie w modzie dziecięco – młodzieżowej. To nas cieszy, bo wierzymy, że dzięki temu, klienci wychodzą od nas z przekonaniem, że zrobione u nas zakupy to strzał w przysłowiowy dziesiątkę.” – mówi współwłaścicielka „4 LittleStars”.

Sklep to sklep. Jednak, by klient przekonał się do interesujących go wzorów, może zajrzeć na sklepowego facebooka pod adresem: 4littleStarsSHOP. Tam nie wychodząc z domu, może zobaczyć niemal wszystko, co by go zainteresowało, a jest aktualnie w sklepie mieszczącym  się przy ul. Szpitalnej 15 A w Kamieniu Pomorskim. I warto pamiętać; jest przyjazny, z dobrą odzieżą, która idzie tu z duchem mody.

Miwa

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *