Już w sobotę druga edycja „Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego” na dystansie 10 km.

Szanowni Państwo

Już w najbliższą sobotę, 5 sierpnia br., w naszym mieście odbędzie się druga edycja „Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego” na dystansie 10 km. Wezmą w nim udział mieszkańcy Kamienia Pomorskiego oraz innych polskich miast, a także sportowcy z zagranicy.

Bieg rozpocznie się o godzinie 16:00 i będzie prowadził następującymi ulicami: Gryfitów – vis         a vis Ratusza, Plac Katedralny, Stefana Żeromskiego, Żwirki i Wigury, Lipowa, Aleją Mistrzów Żeglarstwa, Bałtycka, Wilków Morskich, Jana Kilińskiego, Mikołaja Kopernika, Basztowa, Władysława Jagiełły, Ludwika Solskiego, Mieszka I, Bolesława Chrobrego, Adama Mickiewicza, Wojska Polskiego, Szpitalna, za budynkiem Zakładu Przyrodoleczniczego, a przed wjazdem           do Szpitala Św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim skręcamy w lewo do parku zdrojowego (biegniemy ścieżką), Lipowa, Aleją Mistrzów Żeglarstwa i ponownie Bałtycka, Wilków Morskich, Jana Kilińskiego, Mikołaja Kopernika, Basztowa, Władysława Jagiełły, Ludwika Solskiego, Mieszka I, Bolesława Chrobrego, Adama Mickiewicza, Wojska Polskiego, Szpitalna, za budynkiem Zakładu Przyrodoleczniczego, a przed wjazdem do Szpitala Św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim skręcamy w lewo do parku zdrojowego (biegniemy ścieżką), lipowa, Aleja Mistrzów Żeglarstwa, Bałtycka i kończymy na Gryfitów vis a vis Ratusza.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania – pokażmy biegaczom kamieńską gościnność.

Jednocześnie przepraszamy za niewielkie utrudnienia w ruchu samochodowym.

Na pewien czas poszczególne ulice będą wyłączane z ruchu. W newralgicznych punktach nad bezpieczeństwem biegaczy i kierowców będą czuwać policja, w pozostałych strażacy oraz wolontariusze. Ze szczególną prośbą zwracamy się do mieszkańców ul. Bałtyckiej aby w dniu zawodów nie parkowali samochodów vis a vis amfiteatru.

Z góry serdecznie dziękujemy i jeszcze raz zapraszamy do kibicowania !

Organizatorzy biegu:

Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim

Klub Biegacza Kamień Pomorski

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *