Bardzo udana wycieczka dla dzieci z kilku sołectw Gminy Kamień Pomorski do Międzyzdrojów na zakończenie ferii zimowych…

Ostatnia sobota ferii zimowych 2019 (9.02.) była szczególnie pełna niespodzianek dla dzieci z sołectw Grębowo, Mokrawica, Trzebieszewo i Sibin. Właśnie w tym dniu zorganizowaną grupą, młodzi mieszkańcy tych sołectw odwiedzili kino „Eva” w Międzyzdrojach oraz tamtejsze planetarium.

W wycieczce brało udział 53 dzieci z Trzebieszewa, Świńca, Mokrawicy, Borucina oraz Sibina. W Międzyzdrojach dzieci obejrzały film zatytułowany „Ralph demolka w Internecie” oraz w planetarium, niezwykle interesującą projekcję o wszech kosmosie.

Organizatorami i finansującymi wycieczkę byli Monika Kosińska i Sebastian Mamzer, a dodatkowo w tej fajnej wyprawie wsparcia udzielili rodzice dzieci i wychowawcy, którzy zapewnili opiekę nad dziećmi. Za to im w szczególności dziękujemy.

W przyszłościowych planach rysują się kolejne atrakcje, a mogą to być wycieczki piesze po zróżnicowanej okolicy Międzyzdrojów, spływ kajakowy lub nawet wyjazd na mecz Dumy Pomorza czyli ekstraklasowej „Pogoni” Szczecin. O pomysłach na kolejne wyprawy będziemy informować na portalach lub przez media społecznościowe.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom wycieczki i każdej osobie z osobna, które pomogły nam w realizacji tej pierwszej atrakcji dla naszych dzieci, które w drodze powrotnej dzieliły się swoimi gorącymi jeszcze wspomnieniami i nieukrywaną radością.

Organizatorzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *