reklamuj-sie-2

Kamień Pomorski

POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE – MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW!

Debata ewaluacyjna: „Bezpieczny Senior” w ramach cyklu spotkań „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.Więcej »

Natalka – popieram ten pomysł!

Zaintrygowała mnie publikacja opatrzona tytułem ,,Nowy pomysł na przebudowę ulicy Dworcowej i Jedności Narodowej” vide portal Echo Kamienia Pomorskiego z dnia 17 marca 2019.Więcej »

SZKOLENIE: „Od pomysłu do projektu”

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Szczecinie zaprasza wszystkie stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich oraz kluby sportowe na kolejne bezpłatne szkolenie. Wszystko to w ramach projektu „Sieć Zachodniopomorskich Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej – dla regionu szczecińskiego”.Więcej »

Emeryckie spotkanie z poezją Anety Motyckiej

Klub Seniora działający przy kamieńskim Kole PZERiI, zaprosił w miniony poniedziałek (18.03.) w swoje świetlicowe progi Anetę Motycką, piszącą od wielu lat poezję.Więcej »

Nowy pomysł na przebudowę ulicy Dworcowej i Jedności Narodowej

Do naszej redakcji wpłynął list od mieszkańca Kamienia Pomorskiego w sprawie przebudowy wymienionych w tytule ulic. W swoim liście do naszej redakcji mieszkaniec Kamienia Pomorskiego pisze:

Piszę do państwa tego e-maila w sprawie przebudowy ulic Dworcowej i Jedności Narodowej. Na początku chciałbym powiedzieć, że bardzo cieszę się z przebudowy tych ulic – ale mam do tej przebudowy kilka zastrzeżeń. Nurtuje mnie jedno proste pytanie, czy nie można byłoby tego zrobić lepiej? Moim zdaniem tak.Więcej »

Młodzi policjanci trafią do Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim

Słowa policyjnej roty wypowiedziało 37 nowych policjantów.
W sali Rycerskiej Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych policjantów. Młodzi adepci otrzymali akty mianowania z rąk I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Jarosława Pasterskiego. Gościem uroczystości był Marek Subocz Wicewojewoda Zachodniopomorski.Więcej »

Komendant awansował i wyróżnił kamieńskich policjantów

Komendant Powiatowy Policji w Kamieniu Pomorskim mł. insp. Leszek Nowak awansował i wyróżnił funkcjonariuszy za wzorowe pełnienie służby. Podkreślił również, że postawa tworząca pozytywny wizerunek Policji zasługuje na szczególne wyróżnienie, zawsze będzie doceniana i nagradzana.Więcej »

W Muzeum Narodowym w Szczecinie nie tylko można oglądać

KALENDARIUM WYDARZEŃ: 18 – 24 MARCA 2019Więcej »