reklamuj-sie-2

Kamień Pomorski

Już wkrótce Mistrzostwa Kamienia Pomorskiego w Skokach Narciarskich!

Jeżeli chcesz się poczuć jak Adam Małysz, Kamil Stoch czy Piotr Żyła, tonie zwlekaj i zapisz się na Mistrzostwa Kamienia Pomorskiego w Skokach Narciarskich.Więcej »

Wiata widmo w Jarszewie – Stanisław Kuryłło Burmistrz Kamienia wyłudził 9.949 zł z dotacji otrzymanej z Urzędu Marszałkowskiego.

Wczoraj w Kamieniu Pomorskim Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz wraz ze wicemarszałkiem Jarosławem Rzepą z wielką pompą razem z Burmistrzem Kamienia Pomorskiego Stanisławem Kuryłą dokonali oficjalnego otwarcia Parku im. Jana Pawła II.Więcej »

Zdobienie pierników w Przedszkolu nr 1.

To już kolejny raz wolontariuszki z kamieńskiego UTW pomagały przedszkolakom z Publicznego Przedszkola nr 1 w Kamieniu Pomorskim w zajęciach związanych z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia. Więcej »

Wychowankowie kamieńskiego OREW wspólnie witali i bawili się z gościem z dalekiej i mroźnej Północy

W przeddzień Dnia św. Mikołaja, w Ośrodku Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczym, działającym przy kamieńskim Kole PSONI, odbył się doroczny bardzo okazały i ciepły zarazem Bal Mikołajkowy.Więcej »

37. rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce (PRL)

12 grudnia 1981 r. około północy w Belwederze odbyło się posiedzenie Rady Państwa na wniosek Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego – pozakonstytucyjnego tymczasowego organu władzy, faktycznie nadrzędnego wobec konstytucyjnych władz państwowych, na którym podjęto uchwałę o wprowadzeniu stanu wojennego na terenie całego kraju.Więcej »

Teatr przy Stoliku w Kamieńskiej Bibliotece

W poniedziałkowy wieczór 10 grudnia w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamieniu Pomorskim odbył się spektakl Teatru przy Stoliku. Publiczność miała przyjemność wysłuchać komedii „Boże mój” Anat Gov w wykonaniu Ewy Sobiech i Macieja Litkowskiego z Teatru Współczesnego w Szczecinie. Więcej »

Jarmark świąteczny w Stralsundzie

Po sobotnim rajdzie członków UTW po naszym Wybrzeżu z okazji  tegorocznego Konwoju Pomocników św.Mikołaja i podziwianiu bożonarodzeniowych iluminacji, następnego dnia (w niedzielę) kolejnym kierunkiem była wycieczka do wioski truskawkowej naszych zachodnich sąsiadów  w Koserow i na Jarmark Świąteczny w Stralsundzie. Więcej »

UTW na Mikołajkowych imprezach 2018 na Wybrzeżu

Słuchacze kamieńskiego UTW w sobotę kolejny już raz pojechali na Wybrzeże aby uczestniczyć w inauguracji zapalenia świątecznych iluminacji w pobliskich nadmorskich miejscowościach.Więcej »

Czwarta niedzielna kolejka KALF – u bez niespodzianek

Przed tą kolejką trwało okienko transferowe, podczas którego doszło do kilku roszad, zmian i zamian. Między innymi Radosław Cyburt przeszedł z „EKOL – u” do „Bosmana”, a Robert Żywulski z tego samego zespołu, zasilił ekipę „Mediciny”. Z kolei zespół z Dziwnówka wzbogacił się za sprawą Adriana Skroba (gra w IV – ligowej „Vinecie” Wolin) oraz Adama Wojciechowskiego.Więcej »

Wystawa prac malarskich seniorów w Nowogardzie

Na zaproszenie Anety Wysoszyńskiej – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej wystawa poplenerowa (nazywaną także wędrującą) seniorów z Uniwersytetów Trzeciego Wieku z województwa zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego, dotarła do Nowogardu.

Więcej »