05-04-2016 » Golczewo, Powiat i region

Zaproszenie do udziału w „Biegu 16 Zakrętów – Memoriał im. Janusza Domańskiego”

21 maja br. w Golczewie odbędzie się sportowy festyn pn. „Bieg 16 Zakrętów – Memoriał im. Janusza Domańskiego”. W tym dniu organizujemy dla wszystkich kategorii wiekowych (dzieci, młodzież i dorośli) biegi przełajowe. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w załączonym regulaminie.

W tym roku przypada 10. rocznica śmierci śp. Janusza Domańskiego, dlatego 21 maja w dowód pamięci i uznania dla zasług położonych w rozwój Gminy Golczewo chcemy tą rocznicę upamiętnić w wyjątkowy sposób. Przed sportowym festynem planujemy uroczystość związaną z nadaniem nazwy dla ścieżki spacerowej wokół jeziora Szczuczego w Golczewie, której pomysłodawcą był burmistrz Janusz Domański. Druga część festynu to biegi przełajowe dla wszystkich chętnych.
Pomysłodawcą i jednocześnie organizatorem sportowego festynu jest Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Golczewskiej. W gronie organizatorów są również: Burmistrz Golczewa, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie, Zespól Szkół Publicznych w Golczewa oraz Nadleśnictwo Rokita.
Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do udziału w sportowej imprezie. Formularz zgłoszeniowy do biegu i oświadczenie uczestnika dostępne są w załączeniu.
W sprawach organizacyjnych prosimy kontaktować się z panią Agatą Grzybowską dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie tel. 512 786 445, email: gokis@golczewo.pl.
Bliższe szczegóły dotyczące 21 maja już wkrótce na naszej stronie.

UM Golczewo

Załączniki na str.: http://www.golczewo.pl/aktualnosci/pokaz/2683.dhtml

Regulamin

Karta zgłoszeniowa-kat. OPEN

Zgoda rodziców

Oświadczenie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *