Sportowy sukces dziewcząt z Wysokiej Kamieńskiej

W środę 22 listopada dziewczęta ze Szkoły Podstawowej z Wysokiej Kamieńskiej wzięły udział w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej, które odbyły się w Dziwnowie.

Do zawodów przystąpiło osiem szkół podstawowych z powiatu kamieńskiego: Dziwnów, Międzyzdroje, Kamień Pomorski, Wrzosowo, Wolin i Kołczewo. Uczennice z Wysokiej zajęły pierwsze miejsce w grupie, w której pokonały rówieśniczki z Kamienia Pomorskiego (2:0), Wrzosowa (1:0) oraz zremisowały z drużyną z Wolina (0:0).
Mecz półfinałowy dziewczęta wygrały z ekipą z Dziwnowa 1:0. W finale uczennice z Wysokiej zmierzyły się z piłkarkami z Międzyzdrojów. Mecz był bardzo wyrównany i w regulaminowym czasie gry padł remis 0:0. Pojedynek został rozstrzygnięty w serii rzutów karnych, które dziewczęta z Wysokiej wygrały 3:2. Na zakończenie drużyna odebrała dyplom i puchar, który w imieniu Starosty Kamieńskiego wręczył Powiatowy Koordynator Sportu i zarazem główny sędzia zawodów Marek Szymański. Skład drużyny: Hanna Leus, Aleksandra Grudzińska, Nikola Musiał, Nikola Kałużka, Marika Leśniak, Kornelia Orszulak. Opiekunem zespołu jest Bartłomiej Musiał.
Gorąco gratulujemy młodym piłkarkom sportowego sukcesu.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *