12-06-2016 » Golczewo, Powiat i region

Ruszył nabór na wakacyjne warsztaty teatralne w GOKiSie w Golczewie!

Wszechstronne, intensywne warsztaty teatralne dla młodzieży z Gminy Golczewo. Uczestnicy zostaną członkami laboratorium teatralnego, w ramach którego będą współpracować w tworzeniu teatru od podstaw.

TEATRALNE LATO Z GOKiSem
To wszechstronne, intensywne warsztaty teatralne dla młodzieży z Gminy Golczewo. Uczestnicy zostaną członkami laboratorium teatralnego, w ramach którego będą współpracować w tworzeniu teatru od podstaw: od konstrukcji scenariusza, przez zadania aktorskie, tworzenie scenografii i kostiumów, po dokumentację i promocję działań. Warsztaty zostaną zwieńczone wydarzeniem finałowym w postaci spektaklu plenerowego 30.07.2016.

UCZESTNICY
Zapraszamy do udziały wszystkich chętnych w wieku od 11 do 18 lat. Umiejętności i doświadczenie nie grają roli. Uwaga! Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze zapisanie się na warsztaty oraz dyspozycyjność podczas WSZYSTKICH dni warsztatowych.

JAK SIĘ ZAPISAĆ
Wystarczy dostarczyć do GOKiSu wypełniona kartę zgłoszeniową do 15.07.2016. Karty są dostępne w GOKiSie oraz w sekretariacie szkoły. O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Warto się pospieszyć – przewidujemy max. 30 miejsc w grupie warsztatowej.

PROWADZĄCY
Instruktorzy Teatralnego Lata to osoby od lat związane z teatrem alternatywnym i plenerowym (m.in. z teatrem Biuro Podróży). W swoich działaniach wykorzystują elementy sztuki cyrkowej. Za swój cel postawili sobie zaszczepić w uczestnikach Lata interdyscyplinarne, wszechstronne spojrzenie na teatr.

Warsztaty są bezpłatne 
Rozwiewanie wątpliwości po numerem 512 786 445

Partnerzy projektu: Zespół Szkół Publicznych w Golczewie oraz Restauracja Herbowa.

GOKiS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *