reklamuj-sie-2

Golczewo

RUSZA OBJAZDOWA AKADEMIA KULTURY!

Już w czerwcu w Gminie Golczewo startuje Objazdowa Akademia Kultury. Pierwszy przystanek – Stacja Dobrych Dźwięków, czyli warsztaty, koncerty i potańcówki, a to wszystko w Mechowie, Samlinie, Golczewie i Kłodzinie. Wystąpią między innymi: zespół DODNA oraz BAJZEL.Więcej »

Sportowy z Wysokiej Kamieńskiej odnieśli sukcesy

16 kwietnia zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „AKTYWNI” Wysoka Kamieńska rozpoczęli zmagania w sesji wiosennej V Edycji cyklu „Międzyzdrojskich Czwartków Lekkoatletycznych”.Więcej »

Dzień Ziemi w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie

Światowy Dzień Ziemi wymyślono po to, by miliardy ludzi pochyliły się nad losem planety, na której żyją. Moment ekologicznej refleksji ma nas uchronić przed popełnianiem kolejnych błędów. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie włącza się do światowych obchodów i już 23 kwietnia zaprasza na szereg warsztatów oraz wystawę.Więcej »

Dwa rzuty karne i tylko remis golczewskiej „Iskry”

Mimo przejmującego chłodu i w gruncie rzeczy wiosennej niepewnej pogody, na stadionie w Golczewie pojawiło się sporo sympatyków miejscowej „Iskry”, która podejmowała we wczorajszą sobotę (13.04.2019) „Piasta” Chociwel. Liczono przy tym, że nie za ciekawa passa w dotychczasowych wiosennych kolejkach, w tym spotkaniu zakończy się wygraną naszej Iskierki. Niestety sam mecz nie był interesujący, a długimi momentami z murawy po prostu wiało nudą, choć początek nie wskazywał na to, bowiem już w 5 minucie w polu karnym gości został sfaulowany jeden z naszych piłkarzy. Arbiter bez wahania wskazał na rzut karny, którego minutę później skutecznym egzekutorem był Yaroslav Olenyuk.Więcej »

Golczewo zaprasza do zgłaszania się do Golczewskiego Triathlonu

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do zgłaszania udziału w 9. edycji Golczewskiego Triathlonu, który odbędzie się dnia 27 lipca br. w Golczewie.Więcej »

Pchli Targ w Golczewie

6 kwietnia br. w Golczewie z inicjatywy Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej odbył się „Pchli Targ”.Więcej »

Golczewo dla Wojtka – pełna mobilizacja!

W minioną sobotę na placu przy golczewskiej szkole odbył się festyn charytatywny dla małego Wojtka z Golczewa. Dzięki mobilizacji mieszkańców z całego regionu udało się zebrać 26 tys 297 zł i 16 gr!Więcej »

Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Golczewo 2019

W bieżącym roku ruszyła XLII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W eliminacjach środowiskowych odbywających się  w szkołach z terenu Gminy Golczewo wzięło udział 70 uczniów w dwóch grupach wiekowych. Więcej »

Miejsce w tabeli zobowiązuje

Początek rundy rewanżowej to dla wszystkich wielka niewiadoma. Ale też nasze miejsce w tabeli zobowiązuje.” – rozmowa z Łukaszem Cebulskim, grającym trenerem „Iskry” Golczewo, wicelidera klasy okręgowej po rundzie jesiennej.Więcej »

GOKiS

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie zaprasza Panie na uroczystość z okazji Dnia Kobiet.Więcej »