reklamuj-sie-2

Golczewo

Spotkanie Noworoczne w Golczewie

W piątek 12 stycznia 2018 r.  w Golczewie odbyło się Gminne Spotkanie Noworoczne poświęcone podsumowaniu roku w gminie Golczewo oraz wyróżnienie najbardziej zasłużonych dla gminy Golczewo osób. Spotkanie tego typu jest organizowane w Golczewie przez Burmistrza Golczewa i Przewodniczącego Rady Miejskiej już od wielu lat. Więcej »

Jak co roku w karnawale wszyscy bawią się doskonale

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.  Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u Golczewie. W dniu 11 stycznia br. w Przedszkolu Publicznym „Źródełko” odbył się bal karnawałowy.Więcej »

Orszak Trzech Króli w Golczewie

6 stycznia 2018 r. ulicami Golczewa przeszedł Orszak Trzech Króli. Pod hasłem „Bóg jest dla wszystkich” Trzej Królowie wraz z wiernymi z Golczewa wędrowali do Stajenki, aby oddać pokłon Dzieciątku Jezus.Więcej »

WOŚP w Golczewie

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie dnia 14 stycznia 2017 r. od godz. 13:00 zaczyna grać dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Więcej »

KAMIEŃSKI FINAŁ WOŚP już w niedzielę 14 stycznia 2018 roku

Aż stu pięćdziesięciu wolontariuszy będzie kwestowało na ulicach Kamienia Pomorskiego, Golczewa, Dziwnowa ale również w Stuchowie i Świerznie.Więcej »

Pokaz sztucznych ogni w Golczewie

    Zapraszamy mieszkańców i gości przebywających w naszej gminie na sylwestrowy pokaz sztucznych ogni.

Więcej »

Uczniowie ze Stuchowa zwierzętom ze schroniska w Sosnowicach

Uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariusza działającego w ramach Samorządu Uczniowskiego przy Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Stuchowie, przeprowadzili zbiórkę karmy, koców i ręczników dla zwierząt ze schroniska
w Sosnowicach.Więcej »

Dzieci z gostyńskiej szkoły podstawowej odwiedziły schronisko dla zwierząt w Sosnowicach

W poniedziałek  18.12.2017r. dzieci ze Szkoły Podstawowej w Gostyniu odwiedziły Komunalne Schronisko dla bezdomnych zwierząt z siedzibą w Sosnowicach. To już czwarty rok, kiedy nasza szkoła bierze czynny udział w wolontariacie.Więcej »

Burmistrz Golczewa, Andrzej Danieluk, doceniony w szczególny sposób przez kombatantów RP

Podczas dzisiejszej 36. Sesji Rady Miasta i Gminy w Golczewie, przedstawiciele Związku Kombatantów uhonorowali Orderem za Wybitne Zasługi dla Związku Kombatantów i Byłych Więźniów Politycznych, który nadał Zarząd Krajowy tego Związku, burmistrza Miasta i Gminy w Golczewie, Andrzeja Danieluka.Więcej »

Trwa modernizacja linii energetycznej nad jeziorem w Golczewie

W Golczewie nad jeziorem Szczuczym trwają prace polegające na wymianie słupów linii wysokiego napięcia.Więcej »