reklamuj-sie-2

Golczewo

Gdzie jest Burmistrz Golczewa?

 

Ciemne chmury zawisły nad gminą Golczewo. Od jakiegoś czasu Burmistrz Golczewa jest niedysponowany a jego zastępca gra jakby w przeciwnej drużynie i podejmuje decyzje wbrew stanowisku Burmistrza i przeciwko niemu. Nie na darmo  mówi się, że nieobecni nie mają racji. Burmistrza często nie ma to kozy skaczą na pochyłe drzewo. Gdzie jest Burmistrz Golczewa?  Więcej »

Granty Sołeckie 2018 w Golczewie

 

W sobotnie popołudnie (30.06) w Urzędzie Miejskim w Golczewie podpisano umowy na granty sołeckie.Więcej »

Wesoło, radośnie i integracyjnie do późnych godzin nocnych na Święcie Golczewa 2018!

W sobotę na stadionie miejskim od godzin popołudniowych do późno nocnych, trwał bardzo udany festyn „Święto Golczewa 2018”, który zgromadził tłumy ludzi, dla których organizatorzy przygotowali całkiem sporo atrakcji. Mnóstwo różnych stoisk, dmuchańce i inne atrakcyjne zabawy dla dzieci, świetna kuchnia – i to do wyboru. Stąd nikt, kto tu przyszedł lub przyjechał, wcale się nie nudził, bo na tę nudę po prostu nie było czasu.Więcej »

Uczniowie z Wysokiej Kamieńskiej zakończyli rok szkolny

22 czerwca dzieci i młodzież z Wysokiej Kamieńskiej, podobnie jak uczniowie w całym kraju, oficjalnie zakończyli rok szkolny 2017/2018.Więcej »

Burmistrz Golczewa nagrodził Kolarzy Baszty

Na XLII sesji Rady Miejskiej w Golczewie kolarze z klubu LKS Baszta Golczewo otrzymali nagrody oraz listy gratulacyjne od Burmistrza Golczewa Andrzeja Danieluka.Więcej »

Tragiczna śmierć Pani Marianny Mikołajczyk z Golczewa

Golczewo w smutku. Wczoraj (28.06.2018 r.) przed południem w okolicy jedynego marketu, tragicznych okolicznościach, na tę chwilę trudnych do wytłumaczenia, zginęła niespełna 80 -letnia Pani Marianna Mikołajczyk.Więcej »

Wernisaż wystawy „Kolorowe ślady człowieka w lesie…czyli sztuka w ekologii”

W najbliższą środę (27.06) o godz. 17:00 w GOKiS odbędzie się wernisaż wystawy „Kolorowe ślady człowieka w lesie…czyli sztuka w ekologii”. Fotografie zgromadzone na wystawie będą efektem pracy koła fotograficzno – filmowego działającego przy ośrodku.Więcej »

Pożegnania czas

Zakończenie roku szkolnego 2017/18 w golczewskim Zespole Szkół Publicznych miało dodatkowy aspekt. Był to ostatni przedwakacyjny apel Dyrektor Aldony Kaczmarek, która w sierpniu odchodzi na emeryturę.Więcej »

ZSP w Golczewie zakończył rok szkolny

W piątek (22.06) w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie zadzwonił ostatni dzwonek w roku szkolnym 2017/2018.Więcej »

23 czerwca 2018 r. – Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Golczewie

Dnia 23 czerwca 2018 r. na Stadionie w Golczewie od godz. 12:00 odbędą się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze.Więcej »