reklamuj-sie-2

Golczewo

Bramki rezerwowego Yaroslava Oleynuka dały ważną wygraną golczewskiej „Iskrze” i fotel wicelidera ligi!

 W niedzielne popołudnie (14.10.) „Iskra” Golczewo rozegrała w ramach kończącej się 9. Kolejki spotkanie z „Sokołem” Pyrzyce, którego nie bez trudu pokonała 4:2, remisując 2:2 do przerwy. A duża w tym zasługa Yaroslava Oleynuka, który wchodząc w 63 minucie zdobył dwie kluczowe i najważniejsze dla naszego zespołu bramki.Więcej »

Sukces młodych sportowców z Wysokiej Kamieńskiej

4 października br. zawodnicy UKS AKTYWNI zakończyli zmagania sportowe w jesiennej  V edycji Międzyzdrojskich Czwartków Lekkoatletycznych.Więcej »

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020

Ośrodek Pomocy Społecznej w Golczewie informuje, że wydaje skierowania do otrzymania pomocy żywnościowej w ramach  Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.Więcej »

Ruszają remonty dróg w gminie Golczewo

Burmistrz Golczewa informuje, że w najbliższym czasie rozpoczną się remonty dróg gminnych. W związku z powyższym nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym.Więcej »

Salsa łączy i smakuje – już od soboty w Gadomiu

Od lat wiadomo, że wspólny taniec i spożywanie posiłków ma największą moc integracyjną. A co dopiero przy gorących kolumbijskich rytmach salsy! A ta zabrzmi trzykrotnie w urokliwym pałacyku w Gadomiu koło Golczewa (Zajazd Dzika Róża): 13, 14 i 28 października. Swoich sił może spróbować każdy: panie, panowie i dzieci. I to bezpłatnie.Więcej »

Golczewskie przedszkolaki w schronisku w Sosnowicach

29 września 2018 r. odbyło się spotkanie integracyjne dzieci i rodziców z grup 4 i 5 latków z Przedszkola Publicznego „Źródełko” w Golczewie przygotowane przez panie J. Marks i M. Michałowską.  Więcej »

W nadchodzący weekend Golczewo stolicą kolarstwa w Polsce!

W nadchodzący weekend Golczewo stolicą kolarstwa w Polsce, a to za sprawą Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym dwójek i drużyn, jakie odbędą się na szosach Gminy Golczewo w dniach 6 i 7 października.Więcej »

Unibórz doczeka się chodnika

W Uniborzu rozpoczęto budowę chodnika – inwestycji, która była wielokrotnie zgłaszana przez mieszkańców jako niezbędny element bezpieczeństwa.Więcej »

Trwa przebudowa mostu w Mechowie

W Mechowie trwają prace związane z przebudową mostu nad rzeką Wołcza. Więcej »