reklamuj-sie-2

Golczewo

Panie z gminy Golczewo mają okazję zrobić mammografię 25 października 2018 r.

w związku ze zmianą miejsca postoju przesyłam ponownie informację dotyczącą bezpłatnych badań mammograficznych w mammobusie LUX MED w październiku, miesiącu walki z rakiem piersi w Golczewie. Będziemy wdzięczni za wszelkie wsparcie w rozpropagowaniu akcji poprzez publikację załączonej poniżej informacji, ulotek i plakatu graficznego na Państwa stronach internetowych, intranetowych, profilach w portalach społecznościowych, a także poprzez SMS-owe systemy powiadamiania.  Szczególnie zależy nam na dotarciu do pań z roczników 1966-1968 ponieważ niestety nie otrzymują one indywidualnych zaproszeń na badania mammograficzne

Masz 50-69 lat? Zrobiłaś już mammografię?Więcej »

Odznaczenia dla strażaków z gminy Golczewo

Strażacy i kominiarze z Województwa Zachodniopomorskiego zostali nagrodzeni za zasługi Krzyżem Św. Floriana. Wśród odznaczonych byli druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Golczewo: Henryk Pakuła, Stanisław Szymanek, Mirosław Kozłowski, Wiesław Kloch, Michał Opowicz i Marian Włodarczyk.Więcej »

Lekkoatleci z UKS „Aktywni” rozpoczęli startowy sezon

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej rozpoczęli zmagania sportowe w V edycji Międzyzdrojskich Czwartków Lekkoatletycznych (13.09.2018).Więcej »

W Mechowie poprawi się bezpieczeństwo pieszych

W miejscowości Mechowo trwa budowa chodnika. Jest on przedłużeniem ciągu pieszego wybudowanego na przełomie 2016/2017 r.Więcej »

Mieszkańcy ul. Papieża Jana Pawła II w Golczewie doczekają się jej przebudowy

Długo oczekiwana przez mieszkańców inwestycja w postaci budowy drogi na ulicy Papieża Jana Pawła II będzie wkrótce realizowana.Więcej »

W Sosnowicach podzielono Fundusz sołecki

W Sołectwie Sosnowice w dniu 5 września br. odbyło się zebranie sołeckie. Udział w zebraniu wziął Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk.Więcej »

Będzie cieplej na świetlicy w Wysokiej Kamieńskiej

W najbliższym czasie zostaną zakończone prace związane z instalacją pompy ciepła na świetlicy wiejskiej w Wysokiej Kamieńskiej. Montaż ostatnich elementów tej inwestycji w dniu 6 września br. doglądał Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk.Więcej »

Gmina Golczewo zakończyła budowę wodociągu Dargoszewo – Koplino

W ostatnich miesiącach w Gminie Golczewo była realizowana modernizacja sieci wodociągowej pomiędzy Dargoszewem a Koplinem . W tej chwili prace ziemne zostały już zakończone. Długość zmodernizowanej sieci to prawie 2 km.

 

Więcej »

Gmina Golczewo przekaże bezpłatnie plecaki dla uczniów szkół podstawowych

Gmina Golczewo zakupiła plecaki dla wszystkich uczniów klas I  – VI szkół  podstawowych z Golczewa i Wysokiej Kamieńskiej.Więcej »