15-11-2017 » Dziwnów, Powiat i region

Pani Renata Klimecka nasz Nauczyciel na Medal

Szanowni Państwo,11 listopada zakończyła się pierwsza tura głosownia w konkursie „Nauczyciel na Medal” organizowanym przez Głos Szczeciński. Miło nam poinformować, że pani Renata Klimecka, która jest nauczycielem w Szkole Podstawowej w Dziwnowie uzyskała największą ilość  głosów w powiecie kamieńskim ,a tym samym awansowała do wojewódzkiego finału konkursu. Pani Renacie gratulujemy, a dzieci, młodzież i rodziców prosimy o kolejne głosy. Poniżej przedstawiamy wyniki etapu powiatowego :

Nauczyciel klas I-III szkoły podstawowej (Świnoujście i pow. kamieński)

  • Renata Klimecka , SP w Dziwnowie 440 głosów
  • Gabriela Miklar, SP 6 w Świnoujściu 255 głosów
  • Natalia Kowalska, SP 2 w Kamieniu Pomorskim 119 głosów

W etapie wojewódzkim nauczyciele zachowali głosy zdobyte w pierwszym etapie głosowania. Startowe rankingi finałowe są bardzo zróżnicowane, ponieważ w niektórych powiatach do zwycięstwa wystarczyło kilkadziesiąt głosów, w innych zwycięzcy zdobyli ich setki. Ci kandydaci już na starcie wojewódzkiego finału byli liderami rankingów.


W poniedziałek, 13 listopada rozpoczęło się finałowe głosowanie w plebiscycie Nauczyciel na Medal. Na zwycięzców czekają medale Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, które zostaną wręczone w połowie grudnia podczas Zachodniopomorskiej Konferencji Edukacyjnej.

Czytaj więcej: http://www.gs24.pl/plebiscyty/nauczyciel-na-medal/a/nauczyciel-na-medal-wojewodzki-final-plebiscytu-rozpoczety-pomoz-zwyciezyc-swoim-faworytom,12530980/?utm_source=FB&utm_medium=alias&utm_cam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *