Jantar remisuje ze Spartą Gryfice

W drugim meczu szczecińskiej Ligi Okręgowej, Jantar Dziwnów podejmował kolejnego z kandydatów do awansu (o klasę rozgrywkową wyżej) – Spartę Gryfice. Po bardzo dobrej pierwszej połowie podopieczni K.Wróbla prowadzili dwoma bramkami (na listę strzelców wpisali się: M. Kalaszyński i K.Wróbel).

Niestety w drugiej połowie Jantar nie wykorzystał trzech stuprocentowych sytuacji, co mówiąc piłkarskim językiem zemściło się w 70 minucie. Goście zdobyli wówczas kontaktową bramkę. Sześć minut przed zakończeniem spotkania po błędzie bramkarza gospodarzy Sparta wyrównała. Wynik końcowy 2:2. Za tydzień Jantar zagra w Płotach z miejscową Polonią.

Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę (28.08.2017) o godzinie 17.00. Zapraszamy.

Tekst i zdjęcia: Jantar Dziwnów