Jantar Dziwnów – Odrzanka Radziszewo 2:1

W minioną sobotę (09.09.2017) w Dziwnowie seniorzy DKS „Jantar” występujący w klasie okręgowej, podejmowali „Odrzankę” Radziszewo. Goście w dotychczasowych trzech meczach zdobyli trzy punkty. Przyjezdni od samego początku nastawieni byli na grę obronną, licząc na wyprowadzanie groźnych kontrataków.

Zespół „Jantara”, choć dominował od samego początku, brami strzelił dopiero w drugiej połowie. Na listę strzelców wpisali się wówczas K.Wróbel i A.Kapczyński. „Odrzanka” strzeliła bramkę z rzutu karnego w doliczonym czasie gry. Następny mecz zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę (17.09.2017 roku) o godzinie 14.00 w Łożnicy (z miejscowym „Orłem”).

W sobotę juniorzy DKS „Jantar” pokonali „Wybrzeże Rewalskie” Rewal aplikując gościom dziewięć bramek (przy stracie czterech). Bramki zdobyli: 5xP.Wojtkiewicz, E.Szczuczyński, J.Kalibabka, 2xP.Malka. Orlicy i trampkarze udali się na swoje mecze do Świnoujścia. Trampkarze zremisowali z miejscową „Flotą” 0:0.

Drużyny tzw. „orlików” rozegrały w sumie cztery mecze (trzy remisy, jedna porażka). Jako ostatni swój mecz rozegrały na wyjeździe rezerwy „Jantara”, które w Mechowie pokonały „Gardominkę” 3:2 (po bramkach M.Kotłów, K.Janowskiego, D.Kłonisa).

 

          Krzysztof Zawiliński

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *