Gala Polskiego Związku Żeglarskiego 2017

Podczas Gali Polskiego Związku Żeglarskiego władze Polskiego Stowarzyszenia Klasy Laser przekazały na ręce Grzegorza Jóźwiak flagę Mistrzostw Europy w klasie Laser (przekazaną przez EILCA).  Mistrzostwa Europy w klasie Laser odbędą się w Dziwnowie za dwa lata.

Wielka „Gala sportu” zwieńczyła kolejny rok działalności Polskiego Związku Żeglarskiego. W Centrum Olimpijskim wręczono nominacje do kadr narodowych, zarówno zawodników jak i trenerów oraz podsumowano sukcesy polskich żeglarzy. Wręczono także nagrody specjalne PZŻ. Gospodarzem uroczystości, która odbyła się 30 listopada w Warszawie, był prezes Tomasz Chamera.

Warto podkreślić, że Uchwałą nr 126/Z/XXXVIII z dn. 27 listopada 2017 r . ze zmianami wprowadzonymi przez Komisję Sportu PZŻ w dniu 29 listopada 2017 r., była zawodniczka klubu Baltic Dziwnów w klasie Optimist Weronika Jaroszek otrzymała nominację do Kadry Narodowej w klasie 420, a mieszkaniec Kamienia Pomorskiego Kacper Jaskólski w klasie Techno 293 (Windsurfing) także otrzymał nominację do Kadry Narodowej.

fot. Szymon Sikora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *