12-01-2018 » Dziwnów, Powiat i region

Ferie zimowe 2018 – Wyjazd do kina i na basen

Od najbliższego poniedziałku (15 stycznia) w recepcji MOSiK Dziwnów (ul. Reymonta 10) są przyjmowane zapisy dzieci na czwartkowy (18 stycznia) wyjazd do kina HELIOS w Szczecinie. Opłata wpisowa wynosi 5pln. Składa się na nią bilet do kina, kinowy zestaw z sokiem oraz przekąska w drodze powrotnej do Dziwnowa. Zbiórka przed głównym wejściem do hali MOSiK ma miejsce o godzinie 8.20 w dniu 18 stycznia. Wyjazd jest zaplanowany na godzinę 8.30. Ilość miejsc jest ograniczona.

Powrót z kina jest zaplanowany na godzinę 16.00 tego samego dnia. Dzieci będzie można odbierać z przystanku szkolnego przy ulicy E. Orzeszkowej w Dziwnowie. Film, który będzie wyświetlany podczas wyjazdu, to bajka „Fernando”.

 

Od najbliższego poniedziałku (15 stycznia) są również przyjmowane zapisy (recepcja MOSiK, ul. Reymonta 10) dotyczące wyjazdu na basen (Dziwnówek). Wyjazd ma miejsce we wtorek 16 stycznia o godzinie 12.15 z przystanku szkolnego znajdującego się przy ulicy E. Orzeszkowej. Zbiórka zainteresowanych dzieci o godzinie 12.00 w tym samym miejscu.

Powrót z basenu jest planowany na godzinę 14.0o (przystanek przy ulicy E. Orzeszkowej).

W sprawie wyjazdu na basen, dodatkowych informacji udziela p. Zbigniew Jeszka (tel. 603 848 334).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *