Chłopcy z kamieńskiej Szkoły Podstawowej Nr 2 najlepsi w powiatowej halowej piłce nożnej

Hala Sportowa w Świerznie była areną Mistrzostw Powiatu Kamieńskiego w Piłce Nożnej Halowej Chłopców, które rozgrywano w ramach Igrzysk Dzieci 2019/2020.

W czwartek 12 grudnia br. do Świerzna przyjechało sześć reprezentacji: Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim, Szkoły Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim, Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie, Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach, Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Stuchowie oraz Szkoły Podstawowej im. Juliana Grünera w Świerznie.

Spotkania rozgrywano były systemem „każdy z każdym”, które trwały dwa razy po pięć minut. Po rozegraniu wszystkich piętnastu spotkań wyłoniono tegorocznego Mistrza Powiatu Kamieńskiego w Piłce Nożnej Halowej Chłopców, którymi zostali chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim.

A oto wszystkie wyniki spotkań:

  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim 3:0,
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie 4:1,
  • Szkoła Podstawowa im. Juliana Grünera w Świerznie – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie 4:0,
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie 9:0,
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie – Szkoła Podstawowa im. Juliana Grünera w Świerznie 0:1,
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim 0:1,
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim 4:1,
  • Szkoła Podstawowa im. Juliana Grünera w Świerznie – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach 2:4,
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie 2:3,
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie 2:1,
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie 5:1,
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim – Szkoła Podstawowa im. Juliana Grünera w Świerznie 3:0,
  • Szkoła Podstawowa im. Juliana Grünera w Świerznie – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim 1:1,
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim 0:4,
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach 0:5.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim,

II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach,

III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim,

IV miejsce – Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie,

V miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie,

VI miejsce – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie.

Na podstawie info. wł. Miwa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *