Antidotum-Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej

A może siatkówka…? Jako antidotum na długie jesienne wieczory

Szanowni Państwo,

zapraszamy wszystkich do udziału w jednodniowym turnieju siatkówki, który zostanie rozegrany 2 grudnia 2017 roku (sobota) w hali MOSiK przy ulicy Reymonta 10 w Dziwnowie.  Turniej odbędzie się w hali widowiskowo – sportowej w Dziwnowie, przy ulicy Reymonta 10. Do wystawienia swoich drużyn zapraszamy instytucje, szkoły, organizacje, stowarzyszenia, mieszkańców gminy Dziwnów oraz całego powiatu kamieńskiego, grupy znajomych, kobiety, mężczyzn, młodzież  i wszystkich tych, którzy mają dosyć jesiennej nudy. Kochani nadszedł czas zamienić bieganie na granie, po to, aby jak najlepiej przeżyć jesień i zimę oraz w dobrej sportowej  formie przywitać wiosnę.

Zapisy drużyn przyjmujemy  do 29 listopada 2017 roku (środa) zgłoszenie zawierające nazwę zespołu oraz dane kontaktowa kapitana, należy przesyłać drogą elektroniczną na adres promocja@mosik.pl lub składać osobiście w recepcji hali widowiskowo- sportowej w Dziwnowie. Przypominamy, że drużyna powinna składać się z minimum sześciu zawodników.

Zainteresowanie turniejem będzie próbą generalną przed  rozpoczęciem rozgrywek – Dziwnowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej – Antidotum 2018. Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy!!!! Wszystkie dodatkowe i niezbędne informacje będziemy przekazywać sukcesywnie wraz z rozwojem sytuacji Liczymy na Was, a z naszej strony gwarantujemy dobrą zabawę, trochę ruchu, dużo uśmiechu i profesjonalną obsługę

 

Karolina Madońska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *