reklamuj-sie-2

Dziwnów

Groźny wypadek w Dziwnowie!

Dziś 18 września we wczesnych godzinach rannych w Dziwnowie na Osiedlu Rybackim, naprzeciwko cmentarza, doszło do groźnego zderzenia  dwóch samochodów osobowych. Więcej »

Podsumowanie Międzynarodowych Mistrzostw PSKO 2018

Szwed Jonatan Roijer i Louisa Müller z Niemiec zwycięzcami Międzynarodowych Mistrzostw PSKO w Dziwnowie. Drugie miejsce trafiło do Polaków – Agnieszki Pawłowskiej i Rafała Pogorzelskiego z CHKŻ Chojnice. Na podium w kategorii kobiet uplasowała się również reprezentantka KS AZS AWFiZ Gdańsk – Ewa Lewandowska.Więcej »

Mistrzostwa PSKO + Kinder Sport Sailing Days

W dniach 14-16 września w Dziwnowie w Międzynarodowych Mistrzostwach PSKO weźmie udział przeszło 360 zawodników z 12 krajów. Kinder+Sport zaprasza wszystkich kibiców i widzów do strefy Sailing Days, gdzie każdy będzie mógł przekonać się czym jest żeglarstwo, spróbować swoich sił na symulatorze, złapać bakcyla i Zostać Optymistą!Więcej »

Międzynarodowe Mistrzostwa PSKO 2018

Dzisiejszą rejestracją rozpoczyna się w Dziwnowie kolejna odsłona Międzynarodowych Mistrzostw Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. Warto przy tym dodać, że Międzynarodowe Mistrzostwa PSKO to jedna z najważniejszych imprez żeglarskich w klasie Optimist w Polsce i jedna z szczególnie docenianych w Europie. Od lat cieszy się dużym uznaniem i niesłabnącym zainteresowaniem, ściągając na każdą ze swoich edycji liczne grono zawodników z kraju i zagranicy. Więcej »

ZWiK w Dziwnowie szuka pracownika

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Dziwnowie ogłosił o wolnym kierowniczym stanowisku urzędniczym i naborze kandydatów na stanowisko – Kierownik stacji ujęć wody.Więcej »

Spektakt Teatru Gwitajcie w Dziwnowie

W zeszły piątek mieliśmy przyjemność oglądać spektakl pt. „Noc Tysiąca Gwiazd” przygotowany przez aktorów z  Teatru Gwitajcie, który odbył się na skwerze przy fontannie w Dziwnówku. Więcej »

Nowa sekcja taekwondo w Dziwnowie

ULKSW Pomorze Świnoujście ogłasza nabór do sekcji   TAEKWONDO  w Dziwnowie.Więcej »

Tanya Valko na spotkaniu w dziwnowskiej Bibliotece

Już 19 września 2018 r. o godz. 17.00 – w środę kolejne Spotkanie Autorskie:

Miłość i nienawiść, bogactwo i nędza w powieści „Arabski syn” Tanyi Valko.

Polki na Bliskim Wschodzie w czasie wojny i zawieruchy. Więcej »

14-16.09.2018 – MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA PSKO.

REGATY W KLASIE OPTIMIST – MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA PSKO.

Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. Regaty mają charakter międzynarodowy, a ich bazą jest Port Jachtowy przy ulicy Żeromskiego 30 w Dziwnowie.

Więcej »

PIERWSZY BIEG DLB PO WAKACYJNEJ PRZERWIE

Około 9440 metrów mieli do pokonania uczestnicy 6 biegu, IV edycji, Dziwnowskiej Ligi Biegowej. Trasa wyznaczona została między Dziwnowem a Dziwnówkiem. Więcej »