reklamuj-sie-2

Dziwnów

XIX Olimpijska Majówka w Dziwnowie

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Bałtyk”, serdecznie zaprasza dzieci, młodzież, dorosłych, rodziny i osoby specjalnej troski do udziału w XIX Olimpijskiej Majówce 2018. Zawody odbędą się 28 maja (poniedziałek), w parku w Dziwnowie. Gośćmi XIX Olimpijskiej Majówki będą olimpijczycy: Marek Łbik, Wojciech Matusiak i Krzysztof Pierwieniecki oraz Prezes Zachodniopomorskiej Rady Olimpijskiej Stanisław Kopeć.Więcej »

PÓŁMARATON DLB

Arkadiusz Borysiuk /KB Kamień Pom./ zdecydowanie zwyciężył w półmaratonie IV edycji DLB. Zwycięzca, dystans 21098 m, przebiegł w czasie 1,27,52. Drugie miejsce zajął Tomasz Magalski  /KB Kamień Pom./- 1,33,20; trzecie Przemysław Troszczyński /Bracia Troszczyńscy Łukęcin/ – 1,35,33. Najszybszą kobietą została Dorota Kowalska /KB Kamień Pom./ -1,46,07, druga linię mety minęła Anna Sidorkiewicz /KB Kamień Pom./ – 1,48,45, trzecia: Joanna Paczyńska /Goleniów/-1,49,08.Więcej »

Przedstawienie „Zagubieni w czasie” -23.05.2018r. godz. 16.0

„Czy masz dla nas czas, Mamo?

Czy masz dla nas czas, Tato?”

Więcej »

XLIV Sesja Rady Miejskiej w Dziwnowie

W dniu 18 maja 2018 r.  odbyła się XLIV Sesja Rady Miejskiej w Dziwnowie. Obrady otworzył Przewodniczący Rady Miejskiej – Piotr Sokół, informując o przyjęciu bez zastrzeżeń protokołów z wcześniejszych dwóch sesji. Następnym punktem była informacja o działaniach podejmowanych przez Przewodniczącego Rady oraz Burmistrza Dziwnowa w okresie pomiędzy sesjami.Więcej »

Otwarcie Skweru Przyjaźni w Dziwnowie

Już za tydzień, tj. 26 maja 2018 roku (sobota) wszystkich mieszkańców i gości Gminy Dziwnów zapraszamy do parku przy ulicy Sienkiewicza w Dziwnowie, na Piknik z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Więcej »

70 lat Przedszkola „Promyk Słońca”

W dniu wczorajszym swoje 70-lecie istnienia obchodziło Przedszkole Publiczne „Promyk Słońca” z Dziwnowa. Z tej okazji w hali dziwnowskiego MOSiK-u odbyła się jubileuszowa uroczystość, która obok przedstawicieli lokalnych władz oraz specjalnie zaproszonych gości, zgromadziła także liczne grono rodziców i osób związanych z funkcjonowaniem przedszkola.Więcej »

W SETNĄ ROCZNICĘ NIEPODLEGŁEJ

W najbliższą sobotę, 26 maja, Zespół Szkół Społecznych w Dziwnowie i LUKS „Bałtyk” Dziwnów organizują sztafetę „100 kilometrów na stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości”. Biegi rozpoczną się od godziny 8.00 przy wejściu na plażę od ulicy Reymonta – przy Zespole Szkół Społecznych. Każda zmiana będzie miała do pokonania pętlę 5 kilometrową. Zakończenie sztafety planujemy między godziną 18.00 a 19.00. Podczas biegu przewidziano również inne atrakcje, między innymi pokaz gier i zabaw naszych rodziców i dziadków.Więcej »

Spotkanie z Pawłem Sołtysem

W ramach TYGODNIA BIBLIOTEK – 18 maja 2018 w piątek o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dziwnowie gościć będziemy Pawła Sołtysa –  dziennikarza ekonomicznego, związany m.in. z Programem III Polskiego RadiaWięcej »

XII Słoneczny Turniej Tańca

XII Słoneczny Turniej Tańca Sportowego. To kolejna już edycja corocznej imprezy, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez sportowych odbywających się w Gminie Dziwnów.

Więcej »

Bądź dumny- wywieś flagę – konkurs w Dziwnowie

Za nami kolejna edycja konkursu „Bądź dumny- wywieś flagę” 6 lat temu w Gminie Dziwnów wywieszaliśmy około 380 flag. 2 maja tego roku wywiesiliśmy 737 flag. Najwięcej flag było w sołectwie Międzywodzie które wygrało tegoroczny konkurs. Gratulacje dla nas wszystkich. Bądźmy dumni – wywieszajmy flagi .

https://szczecin.tvp.pl/37079991/final-konkursu-badz-dumny-wywies-flage