reklamuj-sie-2

Dziwnów

Gmina Dziwnów zatrudni pracownika do Świetlicy w Dziwnowie

Gmina Dziwnów poszukuje pracownika (opiekuna) do Świetlicy Środowiskowej w Dziwnowie.

Więcej »

List Starosty Kamieńskiego do Mieszkańców Powiatu w sprawie Szpitala św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim

Na stronie Starostwa Powiatowego ukazał się list Starosty do mieszkańców Powiatu Kamieńskiego. Treść listu publikujemy poniżęj

Uwaga Mieszkańcy gminy Dziwnów – nowe zasady zbiórki odpadów

Przedsiębiorstwo (wyłonione w drodze przetargu) odbiera odpady komunalne od właścicieli nieruchomości z terenu danej Gminy i jest tym samym odbierającym/przekazującym, jak i transportującym odpady, a przyjmującym odpady jest Instalacja Odpadów Komunalnych. Czy Gmina będzie miała wgląd do tych kart przekazania odpadów, a może to Gmina powinna wystawiać karty przekazania odpadów, a Firma tylko potwierdzać transport?Więcej »

Wichura w regionie

Na terenie naszego powiatu odczuwamy skutki wichury. Wielokrotnie do akcji przystępowali strażacy.Więcej »

Adam Matlak z Dziwnowa stypendystą Prezesa Rady Ministrów

„W czwartek, 6 lutego w Auli I Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie odbyła się ceremonia rozdania dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz stypendystom Ministra Edukacji Narodowej. Więcej »

Uwaga mieszkanki gminy Golczewo i Dziwnów – Czy urodziłaś się w latach 1951-1970?

Zbadaj się i zyskaj spokój! Zachęć do badania bliskie osoby w podobnym wieku.

Wraz z nastaniem 2020 roku LUX MED kontynuuje akcję bezpłatnych badań mammograficznych dla Pań w wieku 50-69 lat. Badania wykonywane są w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ i nie wymagają skierowania lekarskiego. Więcej »

Dobry interes dla gminy Kamień Pomorski? Czy prywatny interes Guranowskiego prezesa gminnej spółki PGK?

Kilka lat temu Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Kamieniu Pomorskim kupiło od osobny prywatnej sieć wodociągową położoną w Łukęcinie gmina Dziwnów. Ofertę sprzedaży nowo wybudowanej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej położonej w Łukęcinie przedłożył do spółki komunalnej w Dziwnowie i w Kamieniu Pomorskim prywatny przedsiębiorca, który na własny koszt wybudował sieć wodociągową i kanalizacyjną rozprowadzającą wodę i odbierającą ścieki kanalizacyjne z wybudowanych przez niego w Łukęcinie obiektów pensjonatowych oraz działek przeznaczonych pod zabudowę sprzedanych wcześniej lub przeznaczonych na sprzedaż innym osobom. Więcej »

Debata o bezpieczeństwie

Zaproszenie do udziału w debacie społecznej poświęconej bezpieczeństwu.

Więcej »

Kolędowanie dla Babci i Dziadka w Dziwnowie

Aniołem trzeba być, nie tylko na święta.

Aniołem trzeba być przez cały rok.”

Dnia 19 stycznia w Kościele pod wezwaniem św. Józefa w Dziwnowie dzieci z Publicznego Przedszkola „Promyk Słońca” wyśpiewały wszystkim babciom i dziadkom: „Bo dobry dziadek i dobra babcia, serce oddaliby wnukom… są przyjaciółmi na długo… są przyjaciółmi na wieki.”Koncert dedykowany był dziadkom z okazji zbliżającego się święta Dnia Babci i Dziadka. Więcej »

Przedszkolaki z Dziwnowa na „Orlen Przedszkoliada Tour 2020” w Szczecinie

Rozbudzanie zainteresowań związanych z ruchem i kulturą fizyczną stanowi istotną rolę w prawidłowym rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym. Dzieci z Publicznego Przedszkola „Promyk Słońca” w Dziwnowie uwielbiają różnorodne zabawy ruchowe i ćwiczenia gimnastyczne, dlatego dnia 11 stycznia 2020 roku wzięły udział w imprezie sportowej dla przedszkolaków „Orlen Przedszkoliada Tour 2020”, która została objęta Patronatem Honorowym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. Więcej »