reklamuj-sie-2

Dziwnów

Cenne wyróżnienie dla Gminy Dziwnów

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas odbywającego się dzisiaj w Warszawie, a konkretnie w gmachu Sejmu RP, przedstawieniu corocznego Rankingu Zrównoważonego Rozwoju, Gmina Dziwnów, reprezentowana na miejscu przez burmistrza Dziwnowa – Grzegorza Jóźwiaka, zajęła czwarte miejsce (w kategorii gmin miejsko-wiejskich), plasując się tym samym w ścisłej, krajowej czołówce.Więcej »

Dzień Edukacji Narodowej w Przedszkolu w Dziwnowie

W piątek 12 października w Publicznym Przedszkolu Promyk Słońca w Dziwnowie odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej. Akademię z okazji dnia Nauczyciela przygotowała grupa Gumisiów z Panią Bożeną Zajączkowską i Agatą Lelo. Grupy Misiów, Smerfów, Duszków i Tygrysów uświetniły imprezę piosenkami. Życzenia dla nauczycieli oraz pracowników przedszkola oprócz dzieci złożył Burmistrz Dziwnowa Grzegorz Jóźwiak, przedstawiciele jednostek gminnych oraz Rada Rodziców.Więcej »

Śpiewanie w Słonecznym Domu.

Pensjonariusze Słonecznego Domu w Dziwnówku po wakacyjnej przerwie z niecierpliwością oczekiwali kolejnej wizyty zespołu wokalnego UTW z Kamienia Pomorskiego. Więcej »

Co czeka gminę Dziwnów w nowej kadencji samorządowej – wywiad z obecnym Burmistrzem i kandydatem na Burmistrza Dziwnowa Grzegorzem Jóźwiakiem.

Wrócił Pan właśnie z Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Jak wynika z informacji prasowych, Dziwnów ponownie zajął dwa pierwsze miejsca i jedno drugie. Dla mieszkańców gminy Dziwnów to nic nowego. Ostatnio co roku Dziwnów jest w czołówce różnych rankingów w grupie gmin miejsko-wiejskich. Czy mógłby Pan powiedzieć innym włodarzom gmin naszego powiatu jak się dochodzi do takiego sukcesu? Więcej »

Dziwnów organizuje wyjazdy na basen

Gmina Dziwnów organizuje wyjazdy na basen do Dziwnówka  z nauką pływania  dla dzieci w wieku 6-12 lat.  Więcej »

Od połowy października możesz ćwiczyć na hali sportowej w Dziwnowie

W związku z sezonem jesienno- zimowym, który zbliża się coraz większymi krokami, a temperatury na zewnątrz są coraz niższe, na hali sportowej w Dziwnowie wznawiane są zajęcia sportowe. Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godz. 18.00-20.00. Więcej »

Smaczna jesień w klasie I SP w Dziwnowie

Jesień nie musi być smutna. Z wielkim apetytem powitały jesień uczniowie klasy I aWięcej »

Konkurs wiedzy poświęcony Świętemu z Rostkowa już za nami

W tym roku szkolnym na lekcjach religii więcej czasu poświęciliśmy Stanisławowi Kostce, 18 – letniemu świętemu. A to wszystko z racji obchodzonego w Kościele w Polsce Roku Świętego Stanisława Kostki. Z tego też względu ogłosiliśmy dla chętnych konkurs wiedzy poświęcony Świętemu z Rostkowa. Konkurs wiedzy odbył się 2 października 2018r.Więcej »

Turniej Orlików w Dziwnowie

W sobotę 6 września na stadionie miejskim w Dziwnowie odbył się turniej w ramach ligi orlika starszego. W turnieju wzięło udział 5 drużyn: DKS Jantar Dziwnów, Baltica Świnoujście, Fala Międzyzdroje oraz dwie drużyny AP Gryf Kamień Pomorski. Więcej »

Nowe wyposażenie dla dziwnowskiej OSP

W dniu dzisiejszym, dziwnowscy druhowie z miejscowej OSP, wzbogacili się o nowe wyposażenie. Dzięki udziałowi środków z Funduszu Sprawiedliwości, można było zakupić specjalne mocowania, dzięki którym stabilizuje się uszkodzony pojazd po wydarzeniu drogowym.Więcej »