reklamuj-sie-2

Dziwnów

Przyjdź na lodowisko w Dziwnowie

Przypominamy, że można korzystać z lodowiska w Dziwnowie.

Lodowisko jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 do 20:00, w weekendy natomiast (t.j. soboty i niedziele) od 11:00 do 20:00.

Osoby, które nie posiadają łyżew, będę je mogły odpłatnie wypożyczyć na miejscu. Koszt to 5 zł za godzinę.

Lodowisko jest usytuowane w Zespole Boisk „Orlik” przy ulicy Dziwnej w Dziwnowie.Więcej »

E-Mocni w Łukęcinie 15.01.2019 r.

Na kolejne spotkanie „e-mocni cyfrowe umiejętności, realne korzyści” w Łukęcinie 15.01.2019r. oczywiście przybył komplet kursantów.Więcej »

„Promyki Słońca – walczą do końca!”

Dnia 12 stycznia (sobota) dzieci z Publicznego Przedszkola „Promyk Słońca” w Dziwnowie wzięły udział w imprezie sportowej dla przedszkolaków „Orlen Przedszkoliada Tour 2019” objętej Patronatem Honorowym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. Reprezentacja przedszkola liczyła 26 dzieci z najstarszych grup wiekowych oraz 36 osób całej społeczności przedszkolnej (rodzice, rodzeństwo, dziadkowie). Impreza odbyła się w Hali Netto Arena w Szczecinie.Więcej »

Turniej Halowej Piłki Nożnej

Gmina Dziwnów zaprasza wszystkich sympatyków halowej piłki nożnej, w najbliższą sobotę tj. 19 stycznia, do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Kultury w Dziwnowie (ul. Reymonta 10). W godzinach 9.00-17.30  zostanie rozegrany Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej pod patronatem Burmistrza Dziwnowa i Rady Sołeckiej z Międzywodzia. W turniej będą brały udział dzieci z roczników 2006/2007 i 2004/2005. Więcej »

„Pamiątki z mojego dzieciństwa.”

W dniu 10 stycznia 2019r., pilotażowo, zrealizowałam pierwszą edycję mojego autorskiego projektu, zatytułowanego „Pamiątki z mojego dzieciństwa”.Więcej »

Trzy firmy złożyły oferty na wywóz śmieci w gminie Dziwnów

Urząd Miejski w Dziwnowie ogłosił przetarg na odbiór odpadów komunalnych i ich transport do stacji przeładunkowej. Więcej »

Ferie Zimowe 2019 w gminie Dziwnów

Miejski Ośrodek Sportu i Kultury w Dziwnowie  przedstawia plan zajęć dla dzieci i młodzieży na czas ferii zimowych w Gminie Dziwnów.Więcej »

Neurolog i Laryngolog w dziwnowskim Ośrodku Zdrowia

Burmistrz Dziwnowa informuje, że od 1 stycznia 2019 roku w ramach kontraktu z Gminą Dziwnów, przyjmować dodatkowo będą (w dziwnowskim Ośrodku Zdrowia):

  1. Lekarz Laryngolog – przyjmuje w drugi i czwarty czwartek miesiąca od godziny 14.00.
  2. Lekarz Naurolog – przyjmuje w drugi i czwarty piątek miesiąca w godzinach 9.30-12.00.Więcej »